शाहरुख खानको नयाँ चलचित्र ‘जवान’ लाई लिएर बलिउडमा यतिबेला निकै उत्साह रहेको छ । बलिउडको व्यापार विज्ञदेखि चलचित्र क्षेत्रभित्रका मानिसहरू जवानले कति कमाई गर्न सक्छ भनेर अनुमान गरिरहेका छन् ।

एटलीले निर्देशनको चलचित्रमा शाहरुखसँगै नयनथारा, विजय सेथुपति, शान्या मलहोत्रा र रिधी दोगराको मुख्य भूमिका रहेको छ । निर्माता तथा फिल्मको व्यवसाय विश्लेषक गिरिस जोहरले विश्वव्यापीरुपमा जवानले १ सय करोड भारु कमाउने अनुमान गरेका छन् । उनले चलचित्रले यसअघि पठानले घरेलु बजारमा पहिलो दिनमा कमाएको रकमलाई उछिन्दै ६० करोड भारु कमाउने बताएका हुन् ।

जोहरका अनुसार हप्ताको अन्त्यमा नै चलचित्रले विश्वभरबाट ३ सय करोडको आँकडा पनि गर्नेछ । उनले भने, ‘मैले पहिलो दिनमा विश्वभरबाट चलचित्रले १ करोड भारु कमाउने अपेक्षा गरेको छु । घरेलु बजारमा ६० करोड र देशबाहिर ४० करोड रुपैयाँ कमाउने मेरो अनुमान छ । चलचित्रले सजिलै पठानले पहिलो दिनमा कमाएको रकमलाई उछिन्नेछ,’ उनले भने ।